שרת vps  מה זה ולמה זה נכון לעסק שלכם

ישנים הרבה דברים ללמוד על שרתים. שרת vps עבור העסק הוא כבר לא מושג high tech  שאף אחד חוץ מאנשי מחשוב לא יודע מה הוא! כיום אם תשאלו כל בעל עסק בינוני עד גדול, גם אם הוא לא יודע מה השרת עושה במדויק, הוא בהחלט יוכל להגיד לכם שהוא שמע בעבר אל שרת מסוג זה.

הסיבה שבגללה יותר ויותר עסקנים מחליטים לעבור לשרת מהסוג הזה הוא בעיקר בגלל הביצועים אשר יכולים לייעל את העסק ללא ספק! עד כדי כך שאפילו צריכת החשמל יכולה להיחסך.

שרתים וירטואלים אלו מאוחסנים על גיבוי ענן נכון ובעקבות כך יחסכו לכם משאבים רבים, יש פתרון עוצמתי לעומס שנוצר בין השרתים אשר יחולט בצורה אוטומטית.

התוצאה היא צמצום של כל הוצאה על קנייה של כמה שרתים שיועדו לכך.

שרתים מסוג זה מתאימים גם לעסקים קטנים  שמעוניינים להתפתח וגם כמובן לעסקים יציבים שמעוניינים באחסון מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

הרבה מאוד עסקים מעדיפים את האופציה של "השרת של שרת ויאטולי VPS"

האספקה של השרת היא באופן מיידי ולאחר ההתקנה עצמה אפשר כבר לגשת אל השרת.

השרת עצמו הינו שרת גמיש במיוחד, העלויות שלו יהיו בדרך כלל יותר גבוהות מאשר שרת יעודי.

אם כבר החלטתם שאתם הולכים על שרת vps  עבור העסק שלכם, חשוב מאוד שהבחירה של שבה אתם הולכים להיעזר תהיה חברה מקצועית עם מוניטין של הרבה שנים.

כיצד בוחרים את החברה שתספק עבורכם שירותי וירטואליזציה וסיפוק שרת חזק ויציב?

מוניטין ושנות ניסיון

גם בעולם הוירטואליזציה, חברה אשר קיימת בשוק זמן רב היא לרוב תהיה "בטוחה" יותר לעבודה, למרות זאת, יש הרבה יוצאי צבא מיחידות מובחרות אשר יכולים להיות אפילו יותר מקצועיים מעסקים שקיימים בשוק זמן רב, לכן אין לפסול על הסף חברה צעירה יותר אשר המייסדים שלה וגם הmembers  שפועלים in house  הם בעלי איכויות גבוהות.

 

ידע ומקצועיות

בכפוף "למוניטין ושנות ניסיון" יש לדעת האם הידע והמקצועיות של אותם נותני השירות הוא ברמה גבוהה, בשביל זה, עדיף כמובן להיעזר באיש מקצוע שיהווה כדעה אובייקטיבית לחלוטין ויוכל לעזור לנו לקחת החלטה לגבי אותו השירות, בעל הדעה הוא זה שיגיד לנו האם לדעתי בהתאם להצעה האטרקטיבית שקיבלנו, האיכות שאותה אנחנו עתידים לקבל תהיה חופפת לציפיות שלנו.

 

לקוחות ממליצים

אין דבר יותר חזק מאשר לקוחות שממליצים על השירות שבו אנחנו מתעניינים, לרוב החברות שמות ממליצים באתר האינטרנט שלהן, וגם אם לא זה ממש לא בושה לבקש, אתם יוצאים למערכת יחסים עסקית ארוכת טווח וחשוב מאוד לדעת האם יש אנשים שממליצים ויכולים לעזור לנו לדעת שאנחנו בוודאות לוקחים את ההחלטה הנכונה.

 

אינטואיציה של אחרי פגישה.

מומלץ כמעט תמיד לקיים לפחות פגישה אחת עם מי שעומד לתת לנו שירותי אחסון vps עבור העסק שלנו, לאחר הפגישה תהיה לנו את האינטואיציה הנכונה להחליט האם אחרי קילקולציה של כל האלמנטים המשמעותיים אנחנו יכולים להגיד שאנחנו מעוניינים להתחיל לעבוד עם החברה שעמה נפגשנו.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים

* אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטיך לגורם שלישי

מבין לקוחותינו